CVČ Snina

Aktuality

Mládežnícky ples 2023

Mládežnícky ples bol vždy zárukou pravej nefalšovanej zábavy krásnych mladých ľudí. Nebolo tomu inak ani tento rok. Po troch rokoch pauzy opäť skvelá zábava 18. februára v Dome kultúry v Snine.
Moderátori večera Sarah Jušková a Dávid Andrejčík privítali na plese našich vzácnych hostí – primátora mesta Snina Petra Vološina a vedúcu oddelenia školstva Mestského úradu v Snine Mgr. Janu Ščerbákovú. Tohtoročný, už 11. ročník Mládežníckeho plesu otvoril slávnostným prípitkom a krátkym príhovorom primátor mesta. Medzi jednotlivými tanečnými kolami sa našiel priestor aj na zábavné, naozaj zábavné, súťaže a nemohla chýbať ani voľba kráľovnej a kráľa plesu. Krásna a veselá Natália Hajtášová sa stala Kráľovnou plesu 2023, tohtoročným Kráľom plesu je skvelý tanečník a veľký sympaťák Jakub Sorokáč.
Ani tento rok nechýbala bohatá tombola, a tak by sme sa chceli aj touto cestou veľmi pekne poďakovať našim štedrým sponzorom, vďaka ktorým sme mohli rozdať celkom 34 cien. Dve hodnotné ceny zakúpil Mládežnícky parlament, hlavnú cenu do tomboly venoval primátor mesta.
A keď sme už pri tom ďakovaní – obrovské ĎAKUJEME posielame Tomášovi Kepičovi za všetok ten čas a energiu, ktorú príprave plesu venoval. No a v neposlednom rade ešte jedno veľké poďakovanie patrí, nepochybne, mladým ľuďom z Mládežníckeho parlamentu, ktorí sa zomkli a za pomerne krátky čas dokázali zorganizovať ples na patričnej úrovni a urobili všetko pre to, aby sa všetci na plese cítili príjemne a prežili tú najlepšiu a nezabudnuteľnú zábavu. S takýmito mladými ľuďmi je radosť pracovať. Boli ste naozaj skvelí 😊

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *