CVČ Snina

Aktuality

Letný mix CVČ

V dňoch 20.7. – 24.7.2020 organizovalo CVČ denný tábor LETNÝ MIX, ktorého sa zúčastnilo 41 detí vo veku od 6 do 13 rokov. Účastníkov letného tábora sme privítali už v nových priestoroch, v budove bývalej ZŠ na Ul. 1. mája v Snine, do ktorých sme sa presťahovali len týždeň predtým.

Ako už zo samotného názvu vyplýva, na daný týždeň sme pre deti namixovali naozaj pestrý program, v ktorom nechýbal šport, zábava, súťaže rôzneho charakteru, kino, výlety… Navštívili sme aj miestnu Mini ZOO. Zo záverečnej mini ankety, v ktorej sme položili deťom iba jedinú otázku, vyplýva, že deťom sa v tábore páčilo všetko, no najviac to boli výlety, a to do Thermalparku na Zemplínskej šírave a do Novej Sedlice a Uliča, ktorý sme nazvali Dvere do Polonín. Krásami NP Poloniny nás previedla Mgr. Iveta Buraľová, ktorej aj touto cestou ďakujeme za skvelý deň.

Najmä chlapci sa veľmi tešili na futbal a ďalšie športové aktivity tak vonku, ako aj v telocvični. Zaujímavá bola aj Pevnosť Boyard a autoportréty samotných účastníkov tábora. Snažili sme sa urobiť všetko pre to, aby deti na tento tábor spomínali len v dobrom, aby si z tábora odniesli tie najkrajšie a najpríjemnejšie letné spomienky.

No a keďže sa veľa súťažilo, tak sa na záver aj odmeňovalo. Všetkým účastníkom budú tento táborový týždeň s CVČ pripomínať diplomy, medaily, ceny za súťaže a ďalšie malé darčeky od organizátorov. Bol to skvelý týždeň aj pre nás, pedagógov.

ĎAKUJEME, DECKÁ! Všetkým prajeme ešte krásne leto 😊

Fotky z tábora si môžete pozrieť na našom Facebooku